Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Bangladesz

Bangladesz jest małym krajem leżącym w Azji, nad Oceanem Indyjski. Jest to miejsce jeszcze niezbadane przez turystów, w którym można zobaczyć tajemnicze zabytki i niesamowite krajobrazy.

Będąc w Bangladeszu warto zobaczyć wpisane na listę UNESCO miasto Bagherhat, będące jedną z najcenniejszych atrakcji tego kraju. Na miejscu znajduje się imponująca liczba meczetów, zbudowanych w większości z cegły. Warto także zaglądnąć do miejscowości Paharpur, gdzie mieszczą się ruiny buddyjskiego klasztoru. Równie ciekawa jest miejscowość Cox’s Bazar, w której można wypocząć na jednej z najdłuższych plaż świata, ciągnącej się przez ponad 120 kilometrów.

Stolicą kraju jest Dhaka, której najbardziej znanymi atrakcjami są: pałac Bara Katra, warownia Lalbagh, hinduistyczna świątynia Dhakeśwari oraz pałac Hussaini Dalan. Podczas wizyty w Bangladeszu warto również zwiedzić malowniczą wyspę St. Martin, jezioro Foy oraz region Sundarban, na terenie którego rosną jedne z największych na świecie lasów namorzynowych.

Bangladesz jest krajem pełnym niesamowitych atrakcji, więc jeśli chcecie go poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Bangladeszu z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h