Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Brazylia

Brazylia jest największym krajem leżącym w Ameryce Południowej. To miejsce słynie na całym świecie głównie z karnawału w Rio, samby oraz aromatycznej kawy. Brazylia niektórym kojarzy się również z amazońską dżunglą, dorzeczem Amazonki, zabytkowym centrum miasta Sao Luis oraz Wodospadem Iguazu.

Będąc w Brazylii warto odwiedzić wpisaną na listę UNESCO Brasílię – stolicę kraju. Na miejscu warto odwiedzić Plac Trzech Potęg, Katedrę Metropolitarną oraz pałac prezydencki. Miastem, do którego przyjeżdża najwięcej turystów jest Rio de Janeiro, gdzie warto wypocząć na słynnej plaży Copacabana, a także wspiąć się na Górę Corcovado, na której znajduje się słynny pomnik Chrystusa Odkupiciela. Interesującym miastem, które przyciąga odwiedzających jest również Sao Paulo, gdzie warto zobaczyć Muzeum Piłki Nożnej, Muzeum Sztuki Pinacoteca, park Ibirapuera, katedrę oraz targ miejski.

Brazylia to kraj pełen egzotycznej natury, niesamowitych atrakcji i gościnnych mieszkańców. Jeśli więc chcecie odwiedzić to niezwykłe miejsce, to wybierzcie się z naszym biurem w fascynującą podróż do

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h