Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Chile

Chile jest najdłuższym krajem na świecie, leżącym w Ameryce Południowej. To miejsce na całym świecie kojarzone jest przede wszystkim z Andami, pustynią Atacamą oraz znakomitymi winami. W sąsiedztwie stolicy znajduje się Dolina Maipo, czyli region słynący z produkcji wina.

Będąc w Chile warto zajrzeć do stolicy kraju – Santiago de Chile. Miasto, będące ośrodkiem życia kulturalnego całego kraju, ma do zaoferowania wiele atrakcji turystycznych takich jak: deptak Paseo Ahumada, Mercado Central i Pałac Mennicy. Warto także wspiąć się na wzgórze Cerro San Cristobal, z którego można podziwiać panoramę miasta.

Podczas podróży do Chile na każdym kroku można spotkać zarówno niezwykłe pozostałości po kulturze Inków, jak i po hiszpańskiej kolonizacji. Ciekawą atrakcją jest położone u stóp Andów miasto Valparaiso. Na miejscu warto zobaczyć kościół La Matriz, plac Plaza Sotomayor oraz nabrzeże Muelle Prat. Warto także zajrzeć do Vina del Mar, które jest idealnym miejscem do plażowania i kąpieli w Pacyfiku. W granicach Chile leży również Park Narodowy Rapa Nui, czyli słynąca z licznych kamiennych posągów Wyspa Wielkanocna.  

Chile jest niezwykłym miejscem, więc jeśli chcecie je odwiedzić, to wybierzcie się z naszym biurem w fascynującą podróż do Chile!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h