Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Chiny

W trakcie podróży do Chin warto zajrzeć do stolicy kraju – Pekinu. Jest to miasto pełne kontrastów, w którym można spotkać zarówno nowoczesne wieżowce, jak i orientalne, zabytkowe budowle. Na miejscu warto zobaczyć Zakazane Miasto, Świątynię Nieba i dawny Pałac Cesarski. Warto wspomnieć, że w Pekinie znajduje się największą sieć metra na świecie. Niedaleko stolicy mieszczą się Groty Yungang, będące kompleksem skalnych świątyń buddyjskich wpisanych na listę UNESCO.

Będąc w Chinach warto również zobaczyć Wąwóz Skaczącego Tygrysa, który jest jednym z największych wąwozów na świecie. Miłośnikom natury z pewnością do gustu przypadnie prowincja Chengdu, w której można spotkać pandy, będące symbolem tego kraju. Natomiast zwiedzając prowincję Henan, warto zobaczyć Klasztor Shaolin, który uchodzi za kolebkę sztuk walki. Kolejnym ciekawym miastem jest Szanghaj, w którym warto zobaczyć: Świątynię Nefrytowego Buddy, Świątynię Longhua oraz Ogród Yuyuan.

Jak widać, Chiny to miejsce pełne niesamowitych atrakcji, więc już dziś zapraszamy na wyprawę do Chin z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h