Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Etiopia

Etiopia to kraj leżący w Afryce Wschodniej, który znany jest wszystkim jako ojczyzna kawy. Jedną z największych atrakcji tego kraju jest Lalibela, czyli miasto, w którym znajdują się kościoły wykute w skale. Etiopia przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom przyrody, gdyż jej tereny zamieszkiwane są przez gatunków tropikalnych zwierząt, np. lwy, słonie, nosorożce i hipopotamy.

Będąc w Etiopii warto także odwiedzić Addis Abeba – stolicę kraju i centrum życia kulturalnego. Największymi atrakcjami miasta są: Merkato – największy bazar Wschodniej Afryki oraz szkielet pierwszego człowieka – Lucy. Niedaleko stolicy leży Harar, będące jednym z czterech świętych miast islamu.

Etiopia to również prawdziwy raj dla miłośników pieszych wędrówek. Doskonałym miejscem na trekking są Góry Siemen. Podczas podróży do Etiopii warto również zwiedzić zespół jaskiń Sof Omar, przez które przepływają podziemne rzeki łączące ze sobą system podziemnych jam i korytarzy.

Etiopia jest krajem pełnym niezwykłych atrakcji, więc jeśli chcecie go odwiedzić, to zapraszamy na wyjazd do Etiopii z naszym biurem podróży

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h