Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Filipiny

Filipiny to kraj południowo-wschodniej Azji, składający się z ponad siedmiu tysięcy wysp otoczonych wodami Oceanu Spokojnego. Filipiny mają wszystkim turystom do zaoferowania  przepiękne rafy koralowe, tropikalne plaże i świetne warunki do uprawiania sportów wodnych.

Na miejscu warto odwiedzić Manilę, stolicę kraju, która znajduje się na największej wyspie Filipin. Będąc w stolicy warto zobaczyć: kościół San Agustin, kolonialny pałac prezydencki Malacanang, historyczną dzielnicę Intramuros, a także park Rizal. Zwiedzając Filipiny nie sposób pominąć miasta Cebu, w którym warto zobaczyć bazylikę del Santo Niño, taoistyczną świątynię oraz fort San Pedro.

Jednym z najcenniejszych zabytków całych Filipin są wpisane na listę UNESCO barokowe kościoły w Manili, Miagao, Paoay i Santa Maria. Kościoły te stanowią pozostałość po hiszpańskiej kolonizacji Filipin. W trakcie podróży na Filipiny warto również zajrzeć do parku narodowego Rzeki Podziemnej Puerto Princesa, który kilka lat temu został ogłoszony jednym z nowych siedmiu cudów natury. Na miejscu warto także zobaczyć jeszcze tarasy ryżowe w Banaue, a także niewielką wyspę Boracay, pełną rajskich plaż.

Filipiny to państwo pełne niesamowitych atrakcji, jeśli więc chcecie odwiedzić to niezwykłe miejsce, to już dziś zapraszamy na wyprawę na Filipiny z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h