Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Gwatemala

Gwatemala jest państwem w Ameryce Środkowej, które leży nad Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym. To kraj zróżnicowany, w którym można zarówno zobaczyć wiele kolonialnych zabytków, zdobywać górskie szczyty, jak i odwiedzać tropikalną dżunglę i piękne piaszczyste plaże w Likin, San Jose, czy też Chulamar. Gwatemala kojarzy się również bananami, bawełną i kawą, których plantacje można spotkać w Caban, czy też Antigua.

Będąc w Gwatemali warto odwiedzić Tikal. Na miejscu można zobaczyć niezwykłe ruiny miasta Majów, którzy byli pierwszymi mieszkańcami tego kraju. W trakcie podróży do Gwatemal trzeba również odwiedzić jej stolicę, w której ciekawym zabytkiem są ruiny starożytnego miasta Majów – Kaminaljuyu.

Na miejscu warto także zobaczyć: pasmo górskie Sierra de las Minas, w którym znajdują się kopalnie jadeitów, wulkan Pacaya oraz Lanquin z 40 kilometrami jaskiń. Kolejnym ciekawym miejscem jest Antigua, uchodząca za najpiękniejsze miasto w całym kraju.

Jeśli więc chcecie poznać ten niewielki kraj Ameryki Środkowej, to zapraszamy na wyjątkową podróż do Gwatemali z naszym biurem

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h