Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Madagaskar

Madagaskar jest państwem wyspiarskim, które położone jest na Oceanie Indyjskim. Madagaskar leży na czwartej co do wielkości wyspie świata, a największej w Afryce. Kraj ten przyciąga odwiedzających niezwykłą przyrodą, bogactwem malowniczych lagun i piaszczystych plaż położonych nad kanałem Mozambickim.

Stolica Madagaskaru mieści się w Antananarywie, która skrótowo nazywana jest Tana. Największymi atrakcjami stolicy są: Świątynia Ambohipotsy, Pałac Królowej oraz Park Ambohijatovo.

Odwiedzając Madagaskar nie można pominąć rezerwatu przyrody Tsingy de Bemaraha, który został wpisany na listę UNESCO. W rezerwacie można zobaczyć niezwykły krajobraz krasowy, a także wiele gatunków ptaków. Madagaskar to także kraj kojarzący się ze wzgórzem królewskim Ambohimanga, w którego skład wchodzi królewskie miasto oraz nekropolia.

Na Madagaskarze warto również zobaczyć lemury oraz lasy deszczowe w Atsinanana, będące świetnym miejscem na trekking w towarzystwie dzikich zwierząt i bujnej roślinności. Na wyspie warto także odwiedzić Park Narodowy Isalo, którego kaniony tworzą krajobraz, wyglądający jak scenografia westernu.

Jak widać, Madagaskar to wyspa pełna niesamowitych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd na Madagaskar z naszym biurem podróży!

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym kraju i wycieczkach jakie do niego zorganizowaliśmy?
Zobacz wpisy na naszym blogu:

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h