Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Nowa Zelandia

Nowa Zelandia jest państwem wyspiarskim, położonym na Pacyfiku. Kraj ten przyciąga turystów niezwykłą fauną oraz bogatą roślinnością. Nowa Zelandia jest także jedynym krajem na świecie, w którym żyją ptaki kiwi. Część turystów kojarzy również ten kraj z serią filmów Władca Pierścieni, której scenografię tworzyły krajobrazy właśnie Nowej Zelandii.

Będąc w Nowej Zelandii należy zobaczyć Park Narodowy Tongarino, który jest drugim najstarszym parkiem narodowym świata. Na terytorium parku znajdują się wulkany i niesamowite krajobrazy, a dodatkowo park został wpisany na listę UNESCO.

Największymi atrakcjami Wellington, stolicy Nowej Zelandii są: katedra św. Pawła, budynki parlamentu,oraz muzeum Te Papa Tongarewa, prezentujące bogate zbiory sztuki Maorysów. Ciekawostką jest, że Wellington jest najdalej wysuniętą na południe stolicą na świecie.

W trakcie wyjazdu do Nowej Zelandii warto także zobaczyć Auckland oraz Jezioro Frying Pan, które jest największym na świecie gorącym źródłem. Jezioro w swoim najgłębszym punkcie osiąga temperaturę 200 stopni. Nowa Zelandia to również miejsce kojarzone z rezerwatem przyrody Te Wahipounamu z listy UNESCO oraz Lodowcem Tasmana.

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h