Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Salwador

Salwador to kraj Ameryki Środkowej, położony pomiędzy Morzem Karaibskim, a Oceanem Spokojnym. Salwador przyciąga turystów egzotyczną naturą, rolniczymi dolinami oraz kolonialnymi zabytkami. Warto dodać, że Salwador był niegdyś zamieszkiwany przez cywilizację Majów, dlatego będąc tutaj warto zobaczyć ruiny ich miast w San Andrés, Quelepa, Tazumal czy też w Tehuacan.

W trakcie wyjazdu do Salwadoru warto odwiedzić San Salvador – stolicę kraju. Miasto to położone jest u stóp wulkanu o tej samej nazwie. Największymi atrakcjami stolicy są: kolonialna katedra, Pałac Narodowy, El Salwador del Mundo, czyli figura Chrystusa górująca nad miastem oraz punkt widokowy Puerta del Diablo. 

Salwador to również idealne miejsce dla wszystkich miłośników przyrody. Będąc na miejscu warto zobaczyć tamtejsze parki narodowe. Warto wybrać się na trekking w Parku Narodowym El Imposible, zobaczyć rzadkie gatunki roślin i zwierząt w parku Montecristo czy też odwiedzić aktywny wulkan w Parku Narodowym Cerro Verde

Jak widać, Salwador to kraj pełen wyjątkowych atrakcji, więc jeśli chcecie je poznać, to już dziś zapraszamy na wyjazd do Salwadoru z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h