Masz pytanie? Zadzwoń, pomożemy Ci zaplanować idealne wakacje! 506 965 755 12 444 72 25

Zanzibar

Zanzibar to malowniczy zakątek leżący na Oceanie Indyjskim. Jest to archipelag wysp położonych na terytorium Tanzanii. Miejsce to przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom egzotycznej natury i wspaniałych krajobrazów. Zanzibar w niektórych kręgach określany jest mianem Wysp Przypraw, ponieważ na jego terenie mieści się wiele plantacji kardamonu, goździków, cynamonu, pieprzu i gałki muszkatołowe.

Za symbol wysp można również uznać rafy koralowe i piaszczyste plaże. Szczególnie znane są plaże Kendwa, Nungwi i Kiwengwa, które uchodzą za najpiękniejsze na świecie. Wyprawa na Zanzibar to także świetna okazja do nurkowania wśród najpiękniejszych raf koralowych na świecie.

Będąc na Zanzibarze warto zobaczyć tamtejsze lasy namorzynowe w Zatoce Menai oraz żółwie na wyspie Prison Island. W trakcie podróży nie sposób pominąć Stone Town, czyli najstarszej dzielnicy w stolicy archipelagu. Miejsce to znane jest za sprawą cennych śladów przeszłości związanych z kulturą arabską, europejską i afrykańską.

Zanzibar to idealne miejsce, aby zarówno aktywnie spędzić urlop, jak i odpocząć na rajskich plażach, dlatego już dziś zapraszamy na wycieczkę do Zanzibar z naszym biurem podróży!

Chcesz zarezerwować wycieczkę?
Masz pytania?
A może interesują Cię inne/podobne wyjazdy?

Skontaktuj się z nami.

Zostaw swój numer telefonu lub e-mail.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu kontaktu przez Administratora danych osobowych.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia informacji handlowej.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin. Bez zobowiązań dowiesz się więcej na temat naszych wyjazdów.

×
Masz pytania, zostaw kontakt, odpowiemy w ciągu 24h